Agencja HR we Wrocławiu. Pomagamy firmom w dolnośląskim w zbudowaniu lepszej kadry pracowników

5,4 proc. – tyle według oficjalnych danych wyniosła stopa bezrobocia w Polsce na koniec 2021 roku. Polski rynek pracy radzi sobie bardzo dobrze w pandemicznych czasach, jednak paradoksalnie nie jest to dobra informacja dla gospodarki. Zasypane zamówieniami firmy mają olbrzymie problemy z dotrzymywaniem terminów, a wszystko przez brak rąk do pracy. Ten problem jest doskonale widoczny w województwie dolnośląskim, co powoduje wzrost zainteresowania usługami naszej agencji HR we Wrocławiu. Jak pomagamy naszym klientom w budowaniu solidnych zespołów i radzeniu sobie z brakami kadrowymi? Sprawdź nasze najważniejsze usługi.  

Leasing pracowników

Choć bazowym scenariuszem dla większości pracodawców jest tworzenie nowych miejsc pracy i przyjmowanie pracowników etatowych, to w wielu sytuacjach okazuje się, że korzystniejszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy może być skorzystanie z leasingu pracowników. To jedna z najważniejszych usług realizowanych przez naszą agencję HR we Wrocławiu.

Outsourcing pracowniczy to nic innego, jak oddelegowanie do pracy w firmie klienta pracowników tymczasowych. Doskonale sprawdza się to w przypadku na przykład stanowisk produkcyjnych i niewymagających specjalistycznych kwalifikacji.

Ponieważ przy leasingu pracowników to my jesteśmy formalnym pracodawcą, który jedynie świadczy usługę na rzecz swojego klienta, to przedsiębiorca nie musi tworzyć nowych stanowisk, zachowuje pełną elastyczność i swobodę w decydowaniu o liczebności wspierającej go kadry. Praca tymczasowa stanowi także bardzo opłacalne rozwiązanie z punktu widzenia optymalizacji kosztów zatrudnienia.

Zatrudnianie cudzoziemców

Polska jest dziś bardzo atrakcyjnym rynkiem pracy dla pracowników z Ukrainy i ze Wschodu, w tym z Białorusi, Rosji, Armenii, Mołdawii czy Gruzji. Polscy pracodawcy oferują znacznie wyższe stawki niż w wymienionych krajach, a do tego dochodzi jeszcze bliskość kulturowa, dzięki czemu cudzoziemcom łatwiej jest się odnaleźć nad Wisłą.

Szacuje się, że obecnie w Polsce może pracować od około 1 do nawet 1,5 miliona cudzoziemców. To i tak nie zaspokaja potrzeb pracodawców, którzy wciąż są zainteresowani zatrudnianiem obcokrajowców. Nasza agencja HR we Wrocławiu oferuje kompleksową obsługę w zakresie rekrutowania cudzoziemców. Co ważne, pilotujemy cały proces legalizacji zatrudnienia w Polsce, odciążając w tym uciążliwym obowiązku naszego klienta oraz gwarantując dopełnienie wszelkich obowiązków po stronie pracodawcy.

Nie bez znaczenia jest również to, że w ramach usługi zatrudniania cudzoziemców obejmujemy pracowników ze Wschodu opieką na miejscu, zapewniając im transport do i z zakładu pracy oraz wsparcie socjalno-bytowe.

Rekrutacja stała

Crew For You to sprawdzony partner dla firm, które są zainteresowane regularnym zwiększaniem zatrudnienia, w szczególności pozyskiwaniem pracowników na stanowiska wyższego szczebla, samodzielne, wymagające odpowiednich kwalifikacji. W ramach usługi rekrutacji stałej przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane zarówno z ogłoszeniem rekrutacji, jak i jej przeprowadzeniem, włącznie z odbyciem rozmów kwalifikacyjnych i dokładnym zweryfikowaniem  kandydatów.

Specjalizujemy się w rekrutacji stałej na rzecz firm z takich sektorów, jak sprzedaż, logistyka, administracja, inżynieria, marketing, bankowość, produkcja, farmacja czy obsługa klienta.

Outsourcing kadr i płac

Nie każda firma może sobie pozwolić na stworzenie działu kadrowo-płacowego, który zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z zatrudnianiem pracowników i prowadzeniem rozliczeń. Szczególnie dotyczy to mniejszych przedsiębiorstw, w których zwykle związane z tym obowiązki spadają bezpośrednio na właściciela. Jeśli podobnie wygląda to w Twojej firmie, to skorzystaj z outsourcingu kadr i płac świadczonego przez naszą agencję HR we Wrocławiu na rzecz przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego.

W ramach tej usługi przejmujemy na siebie prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników, kontrolujemy ważność badań z zakresu medycyny pracy oraz szkoleń okresowych BHP. Rozliczamy czas pracy, naliczamy wynagrodzenia oraz sporządzamy deklaracje do ZUS.

Crew For You oferuje również profesjonalne doradztwo HR, z którego warto skorzystać zawsze wtedy, gdy nie masz pewności, czy Twoja firma powinna zwiększać zatrudnienie, jak zoptymalizować jego koszty oraz co zrobić, by stać się atrakcyjniejszym pracodawcą dla najcenniejszych pracowników.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest