Agencja pośrednictwa pracy w dolnośląskim – kiedy możesz jej potrzebować?

Znalezienie pracowników, a już szczególnie posiadających konkretne kwalifikacje zawodowe, nie jest dziś taką prostą sprawą. Z jednej strony jest to spowodowane niską stopą bezrobocia, a z drugiej szybko rosnącymi wymaganiami płacowymi. Wiele firm z województwa dolnośląskiego znajduje się w sytuacji, w której muszą pilnie uzupełnić wakaty lub okresowo wzmocnić zespół, ale kolejne ogłaszane rekrutacje nie przynoszą żadnych efektów. To wyraźny sygnał, że czas najwyższy skorzystać z pomocy agencji pośrednictwa pracy w dolnośląskim. Sprawdź, kiedy warto zdecydować się na taką współpracę. 

Potrzebujesz pracowników tymczasowych

Pracownicy tymczasowi są szczególnie pożądani w tzw. gorących okresach, czyli wtedy, gdy z uwagi na dużą liczbę zleceń musisz szybko wesprzeć bazowy zespół Twojej firmy. Z takimi sytuacjami najczęściej mamy do czynienia w branży budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej, rolniczej oraz produkcyjnej.

Przykładowo: masz firmę budowlaną, która zdobyła atrakcyjny kontrakt wymagający zakończenia robót w ciągu 60 dni. Twój obecny zespół jest zbyt mały, aby były jakiekolwiek szanse na dotrzymanie tego terminu. W takiej sytuacji skontaktuj się z Crew For You i zapytaj o nasze usługi dla pracodawców, w tym właśnie delegowanie pracowników tymczasowych.

Rozważasz zatrudnienie pracowników ze Wschodu

Wiele firm w Polsce funkcjonuje wyłącznie dzięki pracownikom z szeroko rozumianego Wschodu, ponieważ nie były w stanie uzupełnić wakatów pracownikami krajowymi. Szacuje się, że obecnie nad Wisłą legalnie pracuje grubo ponad pół miliona Ukraińców, którzy stanowią najliczniejszą grupę cudzoziemców w naszym kraju.

Jeśli sam od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zatrudnieniem cudzoziemców we Wrocławiu, to skontaktuj się z Crew For You. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dla naszych klientów pracowników z Ukrainy i ze Wschodu, w tym z Armenii, Gruzji, Białorusi, Rosji czy Mołdawii.

Nie masz czasu na samodzielne przeprowadzenie rekrutacji

Może się wydawać, że rekrutowanie pracowników nie jest ani trudne, ani szczególnie czasochłonne, jednak może tak powiedzieć tylko ten, kto nie musiał tego robić w ostatnich latach. Obecna sytuacja na rynku zatrudnienia jest tak skomplikowana, że mnóstwo firm w ogóle nie rozważa przeprowadzenia rekrutacji we własnym zakresie, tylko od razu kontaktuje się z zaufaną, rekomendowaną agencją pracy we Wrocławiu.

Takie wsparcie jest nieocenione, ponieważ pozwala przenieść wszystkie obowiązki związane z uzupełnianiem wakatów na specjalistów zewnętrznej firmy. Dzięki temu pracodawca może się w pełni skupić na rozwijaniu biznesu wiedząc, że rekrutacją zajmują się prawdziwi profesjonaliści.

Nie chcesz zwiększać zatrudnienia na stałe

Czas odejść od stereotypowego myślenia, że wzmocnienie kadry firmy musi się wiązać z utworzeniem nowych etatów. W dobie powszechnego korzystania z wielu usług świadczonych przez zewnętrzne podmioty (np. księgowość, marketing, logistyka etc.) nie ma żadnego powodu, aby nie wypróbować outsourcingu pracowniczego.

Jest to idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą utworzyć nowych etatów – najczęściej w grę wchodzą tutaj kwestie finansowe oraz niepewna przyszłość branży (pracodawcy nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami z pracownikami, skoro nie wiedzą, czy np. za pół roku nadal będą mieć dla nich pracę). W takich przypadkach naturalnym wyborem jest właśnie tzw. leasing pracowniczy, czyli korzystanie z pracy osób formalnie niebędących pracownikami danej firmy, natomiast oddelegowanych do niej przez agencję zatrudnienia.

Jeśli znajdujesz się w którejkolwiek z tych sytuacji, to wiesz już, że przyda Ci się wsparcie dobrej agencji pośrednictwa pracy w dolnośląskim. Zespół Crew For You jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie, a nasi doradcy przygotują dla Ciebie indywidualną, niezobowiązującą ofertę.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest