Agencja pracy tymczasowej Dolnośląskie​

Prowadzisz firmę i poszukujesz pracowników tymczasowych lub na zastępstwo? Nasza agencja pracy specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu rekrutacji i szeroko pojętego outsourcingu pracowniczego. 

Hugo Korybski

Sales Development Specialist

Dzięki naszej ofercie znajdziemy pracowników posiadających odpowiednie umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na różnych stanowiskach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Bardzo dobrze znamy nie tylko polski, ale również zagraniczny rynek pracy. Innymi słowy, zapewniamy Ci dostęp do bazy pracowników z Polski oraz innych krajów, takich jak Gruzja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rosja czy też Armenia.

Profesjonalne usługi dla pracodawców oraz pracowników

Oferowana przez nas praca tymczasowa w dolnośląskim wiąże się z poszukiwaniem tymczasowych pracowników na różne stanowiska. Zapewniamy pomoc nie tylko przedsiębiorstwom szukającym pracowników, ale również osobom, które poszukują zatrudnienia. Warto zaznaczyć, że dzięki nam pracę tymczasową mogą otrzymać nie tylko osoby z wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem, ale również absolwenci szkół zawodowych i średnich, którzy poszukują swojego pierwszego zatrudnienia. Siedziba naszej firmy mieści się w województwie dolnośląskim we Wrocławiu, ale jesteśmy w stanie dobrze dopasować oferty do potrzeb osób poszukujących zatrudnienia zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju.

Korzyści naszej oferty przeznaczonej dla przedsiębiorców

Nasza agencja pracy tymczasowej z dolnośląskiego jest godna polecenia dla wielu pracodawców, ze względu na liczne korzyści, które im zapewniamy. Przede wszystkim potrafimy dobrze dopasować pracowników polskich i zagranicznych do konkretnych stanowisk i wymagań związanych z pracą w danych miejscach. Oferowana przez nas usługa leasingu pracowniczego, czyli pracy tymczasowej umożliwia spełnienie potrzeb rekrutacyjnych firmy przy jednoczesnym obniżaniu kosztów funkcjonowania firmy. Nasza agencja pracy z dolnośląskiego oferuje również profesjonalne usługi związane z outsourcingiem kadr i płac. Prowadzimy dokumentację pracowników i załatwiamy wszelkie niezbędne formalności. Dzięki temu pracodawca może skupić się na swoich sprawach i działalności. W przypadku zatrudniania pracownika z innego kraju oferujemy skuteczną i profesjonalną legalizację jego pobytu i pracy na terenie naszego kraju.

Warto korzystać z naszych usług ze względu na wieloletnie doświadczenie branżowe naszej agencji pracy z dolnośląskiego. Zawsze kładziemy duży nacisk na pełną satysfakcję klientów.