Agencja pracy we Wrocławiu – jak wybrać tę najlepszą?

Wielu przedsiębiorców przyzna, że coraz trudniej jest funkcjonować w biznesie bez wsparcia ze strony profesjonalnej agencji pracy. Wynika to z nieciekawej sytuacji na rynku zatrudnienia. Niski poziom bezrobocia, wciąż aktywna fala emigracji zarobkowej, silna konkurencja ze strony zagranicznych firm pozyskujących najwartościowszych pracowników w naszym kraju – to wszystko przekłada się na bardzo poważne problemy z obsadzaniem wakatów. Jeśli ten schemat jest Ci doskonale znany, to czas najwyższy, abyś skorzystał z pomocy agencji pracy we Wrocławiu. Sprawdź, czym trzeba się kierować przy wyborze odpowiedniego partnera.

Zakres oferty

Dobra agencja pracy we Wrocławiu powinna podążać za potrzebami pracodawców i dostosowywać do nich swoją ofertę. Dziś nie wystarczy już tylko standardowe pilotowanie procesu rekrutacyjnego, publikowanie ofert pracy, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w imieniu klienta czy przyjmowanie i analizowanie treści podań. Od agencji wymaga się elastyczności, kreatywności i zaangażowania, a przede wszystkim efektywności w działaniu.

Dlatego w Crew For You dostosowaliśmy naszą ofertę do aktualnej, bardzo trudnej sytuacji na rynku zatrudnienia. Oferujemy m.in. usługi agencji pracy tymczasowej, zapewniamy outsourcing pracowniczy oraz pośredniczymy w zatrudnieniu cudzoziemców – nie tylko z Ukrainy czy Białorusi, ale także z Armenii oraz Mołdawii.

Im szersza oferta agencji pracy we Wrocławiu, tym większa szansa na to, że będzie ona w stanie zaproponować takie rozwiązania, które perfekcyjnie odpowiadają na potrzeby konkretnego pracodawcy. W końcu nie w każdej firmie sprawdzą się te same metody pozyskiwania pracowników. Agencja powinna podchodzić do klienta indywidualnie, co jest standardem dla zespołu Crew For You.

Przejrzysty model współpracy

Wciąż nie brakuje firm, które choć zdają sobie sprawę, że powinny poszukać partnerstwa po stronie agencji pracy we Wrocławiu, to jednak z tego rezygnują. Dlaczego? Ponieważ obawiają się uwikłania w skomplikowane procedury, a przy tym, pisząc wprost, bardzo wysokich kosztów obsługi.

Można wykluczyć takie ryzyko podejmując współpracę z agencją, która stosuje prosty, zrozumiały model współpracy. Dokładnie tak robimy to w Crew For You. Wszystko sprowadza się do 5 kroków:

  1. Spotkanie z klientem i analiza jego potrzeb.
  2. Zawarcie umowy.
  3. Określenie procedur pozyskiwania pracowników oraz załatwiania kwestii formalnych (np. legalizacji pobytu).
  4. Oddelegowanie pracowników zgodnie z przyjętym modelem współpracy (praca tymczasowa, stała, outsourcing etc.).
  5. Stała obsługa ze strony naszego działu Costumer Care.

Potwierdzone kompetencje

Wartością każdej agencji pracy we Wrocławiu, Warszawie czy dowolnym innym miejscu na świecie są jej pracownicy, którzy muszą być ekspertami HR, mieć specjalistyczną wiedzę na temat zarządzania kadrami oraz znać najskuteczniejsze modele uzupełniania wakatów. Liczy się również to, czy dana agencja spełnia rygorystyczne normy jakościowe w zakresie świadczonych usług – w szczególności obsługi klienta.

Crew For You może to potwierdzić nie tylko słowami, ale też konkretnymi certyfikatami zgodności z normą PN-EN ISO 90001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015. Wdrożyliśmy rozwiązania z obszaru zarządzania jakością, aby z jednej strony zaoferować naszym klientom wysoką skuteczność, a z drugiej zbudować z nimi relacje oparte na zaufaniu, rzetelności i otwartości.

Obsługa od A do Z

Większość przedsiębiorców zatrudnia agencję pracy we Wrocławiu po to, aby nie musieć się już bezpośrednio angażować w procesy rekrutacyjne, samodzielnie szukać pracowników, analizować treści podań, odbywać rozmów kwalifikacyjnych czy tym bardziej załatwiać formalności związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce. I jest to jak najbardziej zrozumiałe. Dlatego wybierając agencję koniecznie dopytaj, czy na pewno gwarantuje ona kompleksową obsługę – zarówno przed, jak i już po pozyskaniu pracowników.

Crew For You spełnia wszystkie wymienione kryteria, dzięki czemu jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych agencji pracy we Wrocławiu. Firmy zatrudniają nas do realizacji konkretnych celów: szybkiego uzupełnienia wakatów, pozyskania wysokiej klasy specjalistów czy zbudowania zespołu pracowników, w tym pochodzącymi ze Wschodu. Jeśli masz podobne potrzeby, to już teraz skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest