Agencja zatrudnienia we Wrocławiu – w czym wyręczą Cię profesjonaliści?

Prowadzisz biznes w województwie dolnośląskim, całkiem nieźle sobie radzisz, Twoja firma się rozwija i realizuje coraz ambitniejsze zlecenia. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie „mały” problem: brak rąk do pracy. Na to zjawisko narzeka dziś większość pracodawców, dlatego nie jesteś tutaj żadnym wyjątkiem. Jeśli niedobory kadrowe coraz mocniej wyhamowują Twoją działalność, to nie odkładaj na później opcji nawiązania współpracy z agencją zatrudnienia we Wrocławiu. Sprawdź, w czym wyręczy Cię taka agencja.

Ogłoszenie i przeprowadzenie rekrutacji

Agencja zatrudnienia we Wrocławiu może w Twoim imieniu ogłosić rekrutację pracowników na konkretne stanowiska, a następnie pilotować ją aż do momentu wytypowania odpowiednich osób. Specjaliści agencji wykazują się tutaj aktywnością, aby nie czekać biernie na zgłoszenia potencjalnych kandydatów, ale – pisząc kolokwialnie – „wyciągnąć ich” z rynku. Dzięki temu masz znacznie większe szanse na pozyskanie wysokiej klasy specjalistów przed Twoją konkurencją.

Pozyskanie pracowników ze Wschodu

Jest to podstawowa usługa świadczona na rzecz pracodawców przez zespół Crew For You. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dla naszych klientów pracowników ze Wschodu, a dokładnie z takich krajów, jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Mołdawia, Gruzja czy Armenia. Dzięki bardzo dobremu rozpoznaniu tamtejszych rynków jesteśmy w stanie w krótkim czasie skompletować załogę pracowników spełniających wymagania klienta. 

Załatwienie wszelkich formalności

Jeśli zdecydujesz się zatrudnić pracowników ze Wschodu, to musisz wiedzieć, że pomimo wprowadzonych w ostatnich latach ułatwień wciąż wiąże się to z koniecznością spełnienia szeregu warunków. Dlatego wielu pracodawców rezygnuje z tej opcji, obawiając się, że ugrzęzną w sprawach papierkowych.

Od tego jest jednak profesjonalna agencja zatrudnienia we Wrocławiu – Crew For You. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z zalegalizowaniem pobytu cudzoziemców na terytorium naszego kraju, załatwiamy niezbędne pozwolenia oraz delegujemy pracowników bezpośrednio do Twojej firmy. W ten sposób oszczędzasz mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy.

Weryfikacja kandydatów do pracy

Z pozoru prosta rzecz, z którą powinien sobie poradzić każdy pracodawca – w końcu on najlepiej wie, kogo tak naprawdę potrzebuje, a jako ekspert w danej branży bez problemu jest w stanie ocenić przydatność i umiejętności kandydatów. Pamiętajmy jednak, że taka weryfikacja, np. podczas rozmów kwalifikacyjnych, zajmuje mnóstwo czasu. Będzie również bardzo utrudniona w przypadku bariery językowej.

Tutaj również z pomocą przyjdzie agencja zatrudnienia we Wrocławiu, której specjaliści są w stanie rzetelnie ocenić kwalifikacje kandydatów, zweryfikować informacje podane w CV dotyczące czy to wykształcenia, czy doświadczenia zawodowego. Tak skrupulatne podejście minimalizuje ryzyko zatrudnienia nieodpowiednich osób.

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych

Żaden pracodawca ich nie lubi, dlatego z reguły powierza się ten obowiązek pracownikom działu kadr. Nie każda firma może sobie jednak pozwolić na jego utworzenie (jest to po prostu kosztowne), stąd rośnie zainteresowanie outsourcingiem kadrowo-płacowym. Taką usługę swoim klientom oferuje Crew For You. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem spraw kadrowych i płacowych pracowników zatrudnionych za naszym pośrednictwem, co jest szczególnie ważne w przypadku cudzoziemców ze Wschodu i stanowi ogromne wsparcie dla pracodawcy.

Jak widzisz nawiązanie współpracy z agencją zatrudnienia we Wrocławiu jest nie tylko sposobem na szybkie uzupełnienie wakatów czy okresowe wzmocnienie zespołu, ale także zdjęcie sobie z barków wszelkich obowiązków związanych z zatrudnieniem np. pracowników tymczasowych. To bardzo komfortowe rozwiązanie, idealnie wpisujące się w potrzeby współczesnego biznesu. Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę dla Ciebie.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest