Agencje pracy tymczasowej dolnośląskie. W czym odciążają swoich klientów?

Sytuacja, w jakiej znajduje się większość pracodawców w Polce, jest nie do pozazdroszczenia. Niedobory pracowników, nawet tych bez specjalnych kwalifikacji, zaburzają funkcjonowanie wielu firm, uniemożliwiają terminowe realizowanie zamówień, a w konsekwencji osłabiają biznes. Nic dziwnego, że lawinowo wręcz rośnie zapotrzebowanie na usługi agencji pracy tymczasowej w dolnośląskim. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji korzystać z pośrednictwa takiej agencji, to dowiedz się, w czym dokładnie Cię ona odciąży. Najważniejsze korzyści opisujemy w naszym artykule.  

Przeprowadzenie rekrutacji

Realia obecnego rynku pracy są tak niekorzystne dla pracodawców, że wiele firm wręcz rezygnuje z przeprowadzenia rekrutacji, nie chcąc tracić na to cennego czasu. W sytuacji, gdy przedsiębiorstwo poszukuje osób na stanowiska szeregowe, na przykład do produkcji, to rekrutację pracownika we Wrocławiu czy innej miejscowości w regionie warto powierzyć właśnie agencji pracy tymczasowej.

Wówczas to agencja odpowiada za wyselekcjonowanie odpowiednich pracowników, zweryfikowanie ich kwalifikacji zgodnie z oczekiwaniami klienta, a następnie oddelegowanie ich do pracy w konkretnej firmie. Oszczędza to mnóstwo czasu i nerwów.

Załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

To jedna z najważniejszych zalet wynikających z nawiązania współpracy z agencją pracy tymczasowej w dolnośląskim, zwłaszcza z punktu widzenia firm zainteresowanych zatrudnieniem pracowników ze Wschodu. Jak wiadomo, proces legalizacji pobytu i pracy emigrantów np. z Ukrainy potrafi ciągnąć się miesiącami, co zniechęca wiele firm do podejmowania takiej próby.

Jeśli sam masz nieprzyjemne doświadczenia z legalizacją zatrudnienia pracowników ze Wschodu, to następnym razem skorzystaj z oferty agencji pracy tymczasowej Crew For You. Wszelkie związane z tym formalności bierzemy na siebie, gwarantując Ci szybki dostęp do odpowiednich pracowników oraz bezcenny święty spokój.

Pełna obsługa księgowo-kadrowa

Zatrudnienie pracownika na etacie jest dość kłopotliwe z uwagi na nie tylko wysokie koszty po stronie pracodawcy, ale także szereg obowiązków do spełnienia. Przedsiębiorca musi pilnować terminów opłacania składek na ZUS, rozliczać godziny pracy, wypłacać wynagrodzenie i jeszcze to wszystko skrupulatnie raportować w działalności. O ile oczywiście w ogóle uda mu się znaleźć chętnych do objęcia przygotowanych etatów.

Pod tym względem usługa realizowana przez agencję pracy tymczasowej zapewnia o wiele wyższy komfort. Tutaj to agencja jest pracodawcą, a jednocześnie usługodawcą, który deleguje własnych pracowników do pracy w firmie klienta. To ona odpowiada za wszystkie rozliczenia, opłacanie składek itd. Przedsiębiorcy pozostaje tylko raportowanie przepracowanych przez pracowników godzin oraz rozliczanie się z agencją na podstawie faktury, którą można łatwo zaksięgować w działalności.

Opieka nad pracownikami

Jest to szczególnie ważne w przypadku pracowników ze Wschodu, którzy często przyjeżdżają do Polski bez znajomości języka i żadnych kontaktów na miejscu. Agencja nie tylko zapewnia im wsparcie tłumacza, pomaga w znalezieniu mieszkania czy założeniu konta w banku, ale także organizuje codzienny transport do i z miejsca pracy. Pisząc krótko: ułatwia pracownikom odnalezienie się w polskich realiach.

Klient agencji nie musi się więc niczym przejmować, a jego zaangażowanie ogranicza się w zasadzie tylko do wyznaczenia pracy i wprowadzenia pracownika na stanowisko. Kontrolą jakości wykonywania powierzonych obowiązków także zajmuje się agencja pracy.

Jak widzisz agencje pracy tymczasowej w dolnośląskim realnie ułatwiają swoim klientom prowadzenie biznesu poprzez przejęcie na siebie wszystkich obowiązków związanych z zatrudnieniem pracowników, zwłaszcza ze Wschodu. To bardzo korzystne rozwiązanie, o czym możesz się przekonać nawiązując współpracę z Crew For You.

Już teraz skontaktuj się z nami i zapoznaj się z ofertą, jaką dla Ciebie przygotujemy. Sprawdź również nasze inne specjalizacje wpisujące się w oczekiwania i potrzeby każdego pracodawcy.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest