Biuro pracy we Wrocławiu. W czym jest lepsze niż „pośredniak”?

Wrocławscy przedsiębiorcy wciąż mają bardzo duże problemy ze znalezieniem pracowników. Nie pomaga ani obniżanie wymagań, ani podwyższanie oferowanego wynagrodzenia. Szczególnie trudna sytuacja panuje w branży budowlanej, produkcyjnej, gastronomicznej oraz IT. Naturalnym rozwiązaniem dla pracodawcy, który od tygodni prowadzi nieskuteczne rekrutacje, jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego biura pracy we Wrocławiu, takiego jak Crew For You. Dowiedz się, w czym nasze biuro jest lepsze od zwykłego „pośredniaka”, czyli Powiatowego Urzędu Pracy.  

Aktywne poszukiwanie pracowników dla klienta

Choć urzędy pracy nie są już tak bierne, jak jeszcze kilka lat temu, to nadal skupiają się przede wszystkim na aktywizowaniu osób bezrobotnych, a nie na wspieraniu pracodawców. Zgłaszając się do „pośredniaka” z informacją, że szukasz pracownika o konkretnym profilu, nie masz raczej co liczyć na to, że w rozsądnym czasie otrzymasz jakieś propozycje. Urzędy po prostu tak nie działają.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku profesjonalnych biur pracy we Wrocławiu, które prowadzą aktywną rekrutację pracownika na rzecz swojego klienta, wyszukując najlepszych kandydatów dostępnych na rynku i dopasowując ich do profilu przedstawionego przez pracodawcę.

Prowadzi to do prostego wniosku: jeśli zależy Ci na tym, aby jak najszybciej pozyskać odpowiednich pracowników, to skorzystaj z usługi realizowanej przez nasze biuro pośrednictwa pracy we Wrocławiu.

Dostęp do pracowników ze Wschodu

Jest to ogromna przewaga, jaką uzyskuje biuro pracy we Wrocławiu nad urzędem. Popularne „pośredniaki” nie zajmują się rekrutowaniem pracowników ze Wschodu na rzecz przedsiębiorców, ponieważ ich statutowym obowiązkiem jest aktywizowanie zawodowe bezrobotnych Polaków.

Jeśli zatem rozważasz zatrudnienie w firmie np. pracowników z Ukrainy i ze Wschodu lub chcesz skorzystać z outsourcingu pracowniczego (pracy tymczasowej), to nie pozostaje Ci nic innego, jak skontaktować się z rekomendowaną agencją HR specjalizującą się w zatrudnianiu cudzoziemców we Wrocławiu. Oczywiście zapraszamy do współpracy z Crew For You.

Kompleksowa obsługa, nie tylko na etapie rekrutacji

Współpraca z profesjonalnym biurem nie musi się ograniczać wyłącznie do tego, że pozyska ono dla Ciebie odpowiednich pracowników. Dziś pracodawcy coraz częściej oczekują kompleksowej obsługi, zarówno na etapie samej rekrutacji, jak i po jej zakończeniu.

W Crew For You oferujemy naszym klientom m.in. profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest również outsourcing HR, w ramach którego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki rekrutacyjne i na bieżąco uzupełniamy niedobory kadrowe w firmach naszych klientów.

Wielu pracodawców we Wrocławiu i regionie decyduje się również skorzystać z usługi delegowania pracowników tymczasowych. Polega to na tym, że nasza agencja najpierw zatrudnia osoby spełniające oczekiwania klienta pod względem np. kwalifikacji zawodowych, a następnie kieruje ich do pracy w konkretnej firmie. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie z punktu widzenia zarówno optymalizacji zatrudnienia, jak i kosztów działalności.

Pozyskujemy pracowników, którzy nie rejestrują się w urzędzie

W dobie bardzo niskiego bezrobocia coraz mniej osób w ogóle rozważa zarejestrowanie się w Urzędzie Pracy. Tym samym „pośredniak” ma ograniczone pole manewru w zakresie kierowania bezrobotnych do pracy w firmach, które zgłaszają takie zapotrzebowanie.

Jeśli więc potrzebujesz pracowników mających wysokie kwalifikacje zawodowe, to siłą rzeczy nie znajdziesz ich z pomocą urzędu pracy. Najlepszym adresem będzie dla Ciebie profesjonalne biuro pracy we Wrocławiu, które może pozyskać takie osoby, o które zabiega także Twoja konkurencja.

Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że jeśli musisz szybko uzupełnić braki kadrowe w Twojej firmie, to nie powinieneś tracić czasu na wizyty w „pośredniaku”. O wiele lepszym pomysłem będzie powierzenie rekrutacji profesjonalnemu biuru pracy we Wrocławiu. Już teraz skontaktuj się z Crew For You, opisz nam swoje potrzeby, a w odpowiedzi otrzymasz wstępną, niezobowiązującą ofertę.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest