Dla pracowników

Dysponujemy bogatą bazą ofert pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą od sprawdzonych i cenionych pracodawców.

Naszym celem jest znalezienie bezpiecznego zatrudnienia. Cechuje nas indywidualne i przyjazne podejście do każdego kandydata oraz wsparcie na każdym etapie rekrutacji.

Polecane oferty

Zobacz najciekawsze ofety pracy oferowane przez Crew For You w tym miesiącu!

Spawacz

Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz pracy, zgłoś się do nas! CREW FOR YOU to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na to stanowisko dla …

więcej

Operator Pras Krawędziowych

Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz pracy, zgłoś się do nas! CREW FOR YOU to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na to stanowisko dla …

więcej

Praca w kraju lub za granicą​

Nasi rekruterzy każdorazowo weryfikują dotychczasowe kompetencje lub wskazują możliwości płynące z podjęcia pracy.  Dysponujemy ofertami, które umożliwią zdobycie doświadczenia i rozwój zawodowy poza granicami Polski lub na terenie kraju.

W przypadku podjęcia pracy za granicą Crew For You zapewnia dopełnienie wszelkich formalności, profesjonalną opiekę, regularny kontakt z koordynatorem, a także wsparcie przy zakwaterowaniu.

Praca tymczasowa

Wybierając pracę tymczasową jako formę zatrudnienia dajemy sobie szansę na weryfikowanie przeszłego pracodawcy. Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów, ogromnym plusem podjęcia pracy tymczasowej jest możliwość rozpoczęcia pracy nawet w ciągu kilku dni.

Doradztwo zawodowe

Jeżeli celem na najbliższe miesiące lub lata jest przekwalifikowanie zawodowe, nasi rekrutrzy dzięki starannie dobranym narzędziom doradzą jaką ścieżkę kariery będzie pasować do zmieniającego się rynku pracy.

Praca na start

Idealne rozwiązanie dla osób uczęszczających do szkół średni oraz absolwentów. Twoja kariera zawodowa może nabrać rozpędu, dzięki stażom oraz dobranej pierwszej ofercie pracy w najlepiej dobranej firmie.
Nie potrzebujemy twojego cv! Wystarczy, że do nas napiszesz

Pomagamy

nasz zespół podpowie również, jak udoskonalić dokumenty aplikacyjne – cv, list motywacyjny.