Leasing pracowniczy Dolnośląskie

Oferujemy usługę leasingu pracowniczego, która pozwala zaoszczędzić koszty w firmie. Działamy na rynku już od wielu lat i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.

Wynajem pracowników dolnośląskie

Jeśli szukasz usługi leasingu pracowniczego, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oferujemy usługę wynajmu pracowników, która ma szereg zalet. Przede wszystkim możesz obniżyć koszty funkcjonowania firmy i zabezpieczyć potrzeby rekrutacyjne, które wciąż się zmieniają na rynku pracy. Z naszą pomocą zatrudnisz pracowników z kraju, jak i z zagranicy. Ponadto, specjaliści zajmują się dopełnieniem szeregu formalności dla obywateli z Białorusi, Mołdawii, Ukrainy, Rosji, Armenii i Gruzji.

Leasing pracowniczy dolnośląskie

W skład usługi dotyczącej leasingu pracowniczego wchodzą:
● proces rekrutacji i selekcji kandydatów na dane stanowisko
● wsparcie w organizacji badań medycyny pracy dla kandydatów,
● organizacja szkoleń z zakresu BHP,
● proces legalizacji pobytu cudzoziemca,
● obsługa kadrowa i płacowa (czynności administracyjne, naliczenia wynagrodzeń, zarejestrowanie i wyrejestrowanie pracownika z ZUS-u),
● opieka koordynatora,
● nadzór Project Managera nad projektami (polepszanie współpracy, weryfikacja danych zamówień, kontakt z przedstawicielem),
● rozliczanie projektu przez Project Managera (sporządzenie specyfikacji do rozliczenia i wystawienie faktury).
Współpraca z naszą firmą da Ci satysfakcję, a my ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę i działanie zgodnie z Twoimi potrzebami. Każdego dnia dbamy o dobro klienta, stawiając na pierwszym miejscu jego oczekiwania. Doskonale wiemy, jak trudno w dzisiejszych czasach znaleźć dobrego i godnego zaufania pracownika, dlatego służymy pomocą w formie usługi leasingu pracowniczego. To od Ciebie zależy, jak wykorzystasz naszą ofertę i fachowe doradztwo.

Współpraca z klientem

Współpraca z klientem odbywa się zgodnie z tym, czego klient oczekuje i jakie usługi go interesują. Jeśli chodzi o model współpracy z naszą firmą, na początku dochodzi do spotkania i zweryfikowania Twoich potrzeb. Kolejnym krokiem jest dokładne określenie wdrażanych procedur i stała obsługa za pomocą naszego działu Customer Care. Na końcu pozostaje jedynie podpisanie umowy i rozpoczęcie owocnych działań rekrutacyjnych, jakie przeprowadzają nasi specjaliści. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy i cały czas stawiamy na rozwój działalności. Nie stoimy w miejscu, lecz prężnie działamy i poszukujemy najlepszych rozwiązań dla firm.