Legalizacja pracy cudzoziemca we Wrocławiu. Dlaczego warto to powierzyć profesjonalistom?

Z danych udostępnionych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych wynika, że tylko w województwie dolnośląskim mieszka około 40 tysięcy cudzoziemców – w zdecydowanej większości zatrudnionych w lokalnych firmach. Polska stała się bardzo atrakcyjnym kierunkiem emigracji zarobkowej, głównie dla pracowników z Ukrainy i Wschodu, doceniających wysokie płace, dobre warunki zatrudnienia oraz podobną kulturę. Wiele firm we Wrocławiu i regionie deklaruje chęć zatrudnienia emigrantów, ale wciąż problemem pozostaje długi proces legalizacji pracy cudzoziemców. Na szczęście można to powierzyć profesjonalnej agencji – Crew For You jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź, dlaczego warto się na to zdecydować.  

Duża oszczędność czasu

W ostatnich latach zrobiono wiele, aby uprościć proces legalizacji pracy emigrantów zarobkowych ze Wschodu. Problem w tym, że polscy pracodawcy zgłaszają tak olbrzymie zapotrzebowanie na pracowników np. z Ukrainy, że urzędy nie są w stanie obsługiwać wniosków na bieżąco. W efekcie wiele firm tygodniami czy nawet miesiącami czeka, aż będą mogły wreszcie legalnie zatrudnić cudzoziemców, a to potęguje frustrację i oznacza dużą stratę czasu.

Jest to koronny argument przemawiający za tym, aby powierzyć legalizację pracy cudzoziemca we Wrocławiu profesjonalnej agencji. Ponieważ mamy w tym duże doświadczenie, to możemy zagwarantować maksymalne skrócenie całego procesu. Pracodawca nie musi się w to osobiście angażować, mogąc poświęcić zaoszczędzony czas na sprawy ważniejsze, jak zarządzanie firmą, pozyskiwanie nowych klientów, a także odpoczynek z bliskimi.

Sprawdź, na czym dokładnie polega cały proces legalizacji pracy cudzoziemca i co Crew For You robi dla swoich klientów w ramach tej usługi.

Kompleksowa obsługa

W Crew For You zapewniamy naszym klientom całościową obsługę w zakresie legalizacji pracy cudzoziemców. Załatwiamy wszystkie formalności, przejmujemy na siebie procedury wymagane przepisami polskiego prawa, likwidujemy bariery, na jakie często napotykają przedsiębiorcy próbujący przejść ten proces na własną rękę (tracąc czas i nerwy).

W ramach usługi legalizacji pracy uzyskujemy dla naszych klientów wszystkie niezbędne dokumenty, w tym:

  • oświadczenie o powierzeniu pracy,
  • zezwolenie na pracę,
  • kartę pobytu,
  • informację starosty.

W razie decyzji odmownej lub przekroczenia urzędowych terminów stosujemy bardzo skuteczne ponaglenia oraz natychmiastowe odwołania, co znacząco zwiększa szansę na to, że ostatecznie uda się zalegalizować pobyt pracownika zza granicy.

Pamiętaj:

Korzystając z profesjonalnej usługi w zakresie legalizacji pracy cudzoziemców, zyskasz pewność, że Twoja firma nie łamie żadnych przepisów i nie narazi się na poważne konsekwencje prawne oraz finansowe.

Powierz legalizację pobytu cudzoziemców agencji Crew For You!

Crew For You specjalizuje się w zatrudnianiu cudzoziemców we Wrocławiu i w całym województwie dolnośląskim. Mamy w tym duże doświadczenie i jako jedna z nielicznych agencji na lokalnym rynku dysponujemy własną siecią kontaktów w takich krajach, jak Ukraina, Mołdawia, Białoruś, Rosja czy Gruzja. Dzięki temu zyskujesz bezpośredni dostęp do pracowników ze Wschodu, którzy jeszcze nie przyjechali do Polski – nie musisz więc o nich rywalizować z innymi firmami, co zawsze mocno winduje stawki wynagrodzenia.

Rekrutujemy pracowników ze Wschodu zarówno na potrzeby klientów szukających pracowników etatowych, jak i tymczasowych. Szczególnie atrakcyjne dla przedsiębiorcy jest to drugie rozwiązanie, ponieważ pozwala ono przenieść na naszą agencję wszystkie obowiązki związane z zalegalizowaniem pobytu, zadbaniem o sprawy socjalne, transport oraz obsługę kadrowo-płacową.

Oferujemy również legalizację pobytu cudzoziemców już zatrudnionych w Twojej firmie – przeprowadzimy ten proces sprawnie, szybko i z gwarancją, że wszystko będzie się zgadzać w dokumentacji pracowniczej (zero problemów w razie kontroli).

Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o usługę legalizacji pobytu oraz outsourcingu pracowników tymczasowych ze Wschodu we Wrocławiu.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest