Agencja rekrutacyjna we Wrocławiu

jest agencją pracy wspierającą podmioty gospodarcze w Polsce oraz za granicą w procesach rekrutacyjnych. Wśród naszych klientów są zarówno podmioty małe, średnie oraz duże międzynarodowe korporacje. Naszą wiarygodność zbudowaliśmy na elastyczności, dynamice i krótkim czasie realizacji procesów rekrutacyjnych. Korzystamy z szerokiej bazy kandydatów pozyskiwanych przez naszych konsultantów na terenie Polski oraz poprzez biura na terenie Ukrainy, Białorusi, Gruzji oraz Armenii.

Mając na uwadze rosnące potrzeby rynku pracy, rozpoczęliśmy bezpośrednie działania związane z pozyskiwaniem pracowników na terenie Nepalu oraz Indii.

Jesteśmy skuteczną alternatywą dla korporacji rekrutacyjnych, dzięki ciągłemu usprawnianiu procesu decyzyjnego oraz minimalizacji szczebli decyzyjnych.

Wspieramy naszych klientów w zakresie rekrutacji pracowników w branży produkcyjnej, logistycznej, konfekcyjnej, budowlanej oraz wszędzie tam, gdzie występują problemy z uzupełnieniem niezbędnych pożądanych etatów.

Realizujemy również procesy rekrutacyjne ukierunkowane na profesjonalistów poszukiwanych w dowolnej branży, zapewniając poufność, selekcję odpowiednich kandydatów, rekomendację oraz skuteczne zakończenie procesu

Nasza agencja rekrutacyjna znajdująca się we Wrocławiu przeprowadza cały proces selekcji oraz rekrutacji pracowników na terenie Polski, oraz poza granicami kraju, gwarantując dopełnienie wszelkich formalności w Państwa imieniu, także tych związanych z legalizacją pobytu pracowników. Dbamy o wsparcie i bezpieczeństwo zarówno dla pracowników, jak i pracodawców, ponieważ naszym celem jest zadowolenie wszystkich stron współpracy. W naszej agencji zatrudnienia we Wrocławiu można liczyć na pomoc i nadzór na każdym etapie rekrutacji – zależy nam bowiem na tym, by odciążyć pracodawcę i zapewnić rozwój oraz godne warunki umowy pracownikowi. Cały proces zaczyna się od spotkania i analizy potrzeb kontrahenta, resztą procedur i czynności rekrutacyjnych zajmujemy się sami. W przeprowadzaniu procesu rekrutacji kierujemy się sumiennością oraz gwarantujemy możliwość rozwoju i bezpiecznej pracy poza granicami i w kraju. Zależy nam na tym, aby budować bezpieczny rynek pracy oparty o legalne i sprawiedliwe warunki zatrudnienia. Wciąż rozszerzamy naszą działalność i poszukujemy profesjonalistów w rozmaitych branżach po to, aby umożliwić wykwalifikowanym pracownikom rozwój, a pracodawcom zapewnić wyspecjalizowaną kadrę. Staramy się również pozyskiwać pracowników z coraz to nowych terenów, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy. Nasza agencja rekrutacyjna przynależy do Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy, programu Rzetelna Firma, jesteśmy także członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.
Posiadamy certyfikaty zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 14001:2015. Dzięki spełnianiu wymagań tej normy, nasi Klienci mogą mieć pewność, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Staramy się dbać o każdy szczegół oraz stale doskonalić nasz system zarządzania jakością.

Nasz zespół

Piotr-Kin

Piotr Kin

CEO
Anna-Kin

Anna Kin

General Director
Aleksandra-Krynicka

Aleksandra Krynicka

Operations Director
Ewa-Ryszczynska

Ewa Ryszczyńska

CIO
Patrycja-Piaskowska

Patrycja Piaskowska - Szumska

Project Manager
Magdalena-Dziuda

Magdalena Dziuda

Deputy Operations Manager oraz HR Business Partner

Opiekują się Wami:

Hugo Korybski

Sales Development Specialist

Tetiana Zdrok

Recruitment Specialist

Ioanna Kruk

Junior Recruiter Specialist

Tetiana Mishchenko

Employee Care

Dział kadr i płac

Dział legalizacji