oferta pracy

Business Analyst

Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. to firma, która z powodzeniem prowadzi działalność w dwóch sektorach gospodarki. Część Crew For You to agencja pracy tymczasowej, która zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją, head huntingiem, legalizacją pobytu i pracy Cudzoziemca oraz obsługą kadrowo-płacową. Część Solar For You to działalność polegająca na montażu farm oraz parków fotowoltaicznych w Europie. Na rynku francuskim jesteśmy uznani za jednego z liderów w branży OZE. Wybudowaliśmy instalacje o łącznej mocy ponad 450 MW.

W związku z naszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

(miejsce pracy Wrocław/Katowice)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie analityczno-raportowe dla Działu Operacyjnego w celu zapewnienia niezbędnych danych do podejmowania optymalnych decyzji biznesowych;
  • Wsparcie analityczne działu sprzedaży;
  • Monitorowanie poziomu realizacji budżetu, sprzedaży i marży;
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej;
  • Przygotowywanie analiz i baz klientów, przedstawianie wniosków i rekomendacja wypracowanych rozwiązań zgodnie z pojawiającymi się potrzebami biznesowymi;
  • Usprawnianie procesu prognozowania oraz rozwijanie i optymalizowanie narzędzi analitycznych;
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań problemów biznesowych, proponowanie alternatywnych rozwiązań i dokonywanie ich kompleksowej oceny;
  • Określanie wpływu nowych rozwiązań na procesy biznesowe w ujęciu krótko- i długoterminowym;

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej – mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracami analitycznymi dotyczącymi złożonych zmian biznesowych;
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, metody ilościowe;
  • Umiejętność analizowania i interpretacji danych oraz ich przejrzystej wizualizacji;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel oraz Power Point;
  • znajomość notacji BPMN;
  • podstawowa znajomość VBA;
  • proaktywne nastawienie, chęć do optymalizacji procesów i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Ciekawą pracę połączoną z międzynarodowymi projektami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań w organizacji,
  • Prywatną opiekę medyczną;

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

Podziel się ogłoszeniem!

Opublikuj na Facebook
Opublikuj na LinkedIn