oferta pracy

Monter urządzeń energii odnawialnej

Wymagania:
– brak lęku wysokości;
– chęć do pracy;
– prawo jazdy kat. B. (nie jest to warunek konieczny);
– doświadczenie w branży ogólnobudowlanej;
– doświadczenie przy montażu instalacji fotowoltaicznych,
– dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP/UDT, ale nie jest to wymagane;
– gotowość do pracy w delegacji;

Zakres obowiązków:
– przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP i przepisów przeciwpożarowych podczas montażu;
– montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach domów prosumentów;
– niezwłoczne informowanie przełożonego o problemach technicznych;

Oferujemy:
– umowę o pracę po okresie próbnym;
– wynagrodzenie: podstawa + premia akordowa;
– niezbędne narzędzia do pracy;
– pracowniczy dojazd do miejsca montażu;
– darmowe zakwaterowanie w przypadku delegacji;
– możliwość zdobycia uprawnień SEP, UDT (wysyłamy na kursy i szkolenia);

Jeśli chciałbyś rozwijać się w ciekawej branży, pełnej wielu nowych możliwości chętnie się z Tobą spotkamy i omówimy warunki naszej współpracy.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV:

 

Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli:

– do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810”.

– do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na  wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810”.

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.  Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w  innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane  w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo  prawo dostępu  do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których  przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych.  Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie – zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 3 miesiące.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.prosimy o kontakt pod adresem email: info@crewforyou.pl

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.”

Podziel się ogłoszeniem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn