oferta pracy

Operator urządzeń (operator ekstrudera)

Lokalizacja: Wrocław

Pracodawca jest kluczowym europejskim producentem zestawów pojemników do pobierania i preparatyki krwi.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn
  • obsługa maszyn
  • zaopatrywanie maszyny w surowce
  • wypełnianie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • dbanie o czystość maszyn i urządzeń
  • praca w oparciu o ogólne instrukcje stanowiskowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w systemie 4 brygadowym
  • wynagrodzenie 3690 zł brutto + dodatek 400 zł za 4 brygady
  • premia za efektowność oraz frekwencyjna do +20%
  • dodatek za pracę na 2 zmianę – 10%, na 3 zmianę – 30%
  • praca w społecznie odpowiedzialnej firmie

Oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego technicznego
  • mile widziane doświadczenie pracy w firmach produkcyjnych przy obsłudze maszyn automatycznych
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym
  • dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy w grupie
  • skrupulatności i obowiązkowości

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

Podziel się ogłoszeniem!

Opublikuj na Facebook
Opublikuj na LinkedIn