oferta pracy

Operator Wózka Widłowego

Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz pracy, zgłoś się do nas! CREW FOR YOU to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na to stanowisko.

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Co oferujemy:

 • zatrudnienia na umowę o pracę
 • wynagrodzenie 3550 zł brutto + system premiowy
 • nadgodziny w dni robocze +50%, a w weekend +100%
 • bezpłatny autobus pracowniczy z Wrocławia

 

Czego oczekujemy:

 • uprawnień na wózki widłowe wysokiego składu z UDT (warunek konieczny)
 • gotowości do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym
 • zaangażowania i odpowiedzialności
 • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

 

Jakie będą Twoje obowiązki:

 • realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletowanie zamówień)
 • rozładunek/załadunek towaru
 • praca ze skanerem
 • dbanie o zgodność jakościową i ilościową towaru

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres justyna.pospiszyl@crewforyou.pl

Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

 

Agencja zatrudnienia wpisana pod numerem KRAZ: 16810

 

Prosimy o zawarcie klauzuli:

*CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. z siedzibą w Wrocławiu. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. z siedzibą w Wrocławiu”.

*CV bez zdjęcia:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu”.

 

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.  Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w  innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane  w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane  do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo  prawo dostępu  do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których  przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych.  Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie – zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.”

Podziel się ogłoszeniem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn