oferta pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Jeśli szukasz pracy, zgłoś się do nas! CREW FOR YOU to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na to stanowisko.
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Co oferujemy:

 • zatrudnienia na umowę o pracę
 • wynagrodzenie 2750 zł brutto + system premiowy
 • nadgodziny w dni robocze +50%, a w weekend +100%
 • bezpłatny autobus pracowniczy z Wrocławia
 • darmowe posiłki

Czego oczekujemy:

 • gotowości do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym
 • zaangażowania i odpowiedzialności
 • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem i na magazynie

Jakie będą Twoje obowiązki:

 • kompletowanie zamówień
 • rozładunek/załadunek towaru
 • naklejanie etykiet
 • praca ze skanerem
 • dbanie o zgodność jakościową i ilościową towaru

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje zgłoszenie.
Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia wpisana pod numerem KRAZ: 16810

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie – zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

Podziel się ogłoszeniem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn