oferta pracy

Pracownik Produkcji

Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz pracy, zgłoś się do nas! CREW FOR YOU to firma rekrutująca obecnie pracowników na to stanowisko w Kątach Wrocławskich.

Co oferujemy:

 • stabilne, długotrwałe zatrudnienie na umowę o pracę
 • wynagrodzenie 2298 zł brutto + PREMIE (frekwencyjna i jakościowa)
 • nadgodziny (dodatkowo płatne 50 i 100 % )
 • stanowisko pracy w firmie, która jest liderem na rynku artykułów gospodarstwa domowego

Czego oczekujemy:

 • dokładności, skrupulatności, dbałości o szczegóły
 • sprawności manualnej
 • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
 • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym
 • doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane)

Jakie będą Twoje obowiązki:

 • pakowanie i kontrola jakości wyprodukowanych artykułów
 • przygotowywanie paczek z produktami do wysyłki
 • produkowanie artykułów gospodarstwa domowego
 • wytwarzanie worków na śmieci, woreczków do mrożonek i woreczków śniadaniowych

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres justyna.pospiszyl@crewforyou.pl

Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli:

– do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810”.

– do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na  wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810”.

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.  Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w  innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane  w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo  prawo dostępu  do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których  przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych.  Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie – zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 3 miesiące.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.prosimy o kontakt pod adresem email: info@crewforyou.pl

 

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.”

Podziel się ogłoszeniem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn