oferta pracy

Pracownik produkcji

Jeśli szukasz pracy, zgłoś się do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji dla wrocławskiej firmy, działającej od 1982 r. wykonującej obróbkę detali wielkogabarytowych i elektropolerowanie wewnętrzne rur do 6 metrów długości (certyfikaty Ra).

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocławski Park Przemysłowy

Zakres obowiązków:

  • Zanurzanie elementów metalowych w wannach z lekkim roztworem galwanizującym;
  • Praca z maszynami czyszczącymi;
  • Mycie elementów metalowych myjką ciśnieniową;
  • Śrutowanie elementów w komorze czyszczącej;

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego;
  • Chęć do pracy;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie,
  • Stawka 20,50 zł brutto/h;
  • Praca od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym;
  • Ubranie pracownicze;
  • Pracę w centrum Wrocławia (Wrocławski Park Przemysłowy);

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

Podziel się ogłoszeniem!

Opublikuj na Facebook
Opublikuj na LinkedIn