oferta pracy

Ślusarz-Monter

Jeśli szukasz pracy, zgłoś się do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: ŚLUSARZ-MONTER

Miejsce pracy: Wrocław, Jagodno

Zakres obowiązków:

  • składanie podajników taśmowych;
  • wykonywanie prac związanych z produkcją mechaniczno – konstrukcyjną;
  • przestrzeganie przepisów BHP;

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość języka polskiego;
  • Chęć do pracy;

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • praca na jedną zmianę (7-15)
  • wynagrodzenie od 25zł brutto;
  • dobry dojazd komunikacją miejską do miejsca pracy;

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

Podziel się ogłoszeniem!

Opublikuj na Facebook
Opublikuj na LinkedIn