oferta pracy

Spawacz

Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz pracy, zgłoś się do nas! CREW FOR YOU to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na to stanowisko dla kontrahenta.

 

Miejsce pracy: Byków pod Wrocławiem

 

Co oferujemy?

 • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
 • możliwość wyrabiania nadgodzin w soboty
 • na początek umowa zlecenia, po okresie próbnym UMOWA O PRACĘ
 • 3600 zł brutto (dla kandydatów z doświadczeniem stawka wyższa)
 • odzież pracownicza
 • stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

 

Wymagania:

 • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
 • umiejętność organizacji pracy na danym stanowisku
 • doświadczenie oraz sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
 • mile widziana znajomość rysunku technicznego

 

Obowiązki:

 • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
 • wykonywanie operacji spawania różnymi technikami z utrzymaniem optymalnych parametrów spawania oraz według dokumentacji technicznej
 • przygotowywanie powierzchni, elementów, części do spawania, zgrzewania, lutowania i przecinania
 • obsługiwanie i konserwowanie urządzeń do spawania, zgrzewania
 • obsługa urządzeń wentylacyjnych
 • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości łącza spawanego
 • przestrzeganie zasad i przepisów BHP

 

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie aplikacji na adres: justyna.pospiszyl@crewforyou.pl

Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia wpisana pod numer KRAZ: 16810

 

Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 

– do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106”.

– do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106”.

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.”

Podziel się ogłoszeniem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn