oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

CREW FOR YOU to nowoczesna agencja pracy z siedzibą we Wrocławiu. Przez lata naszego funkcjonowania na rynku wypracowaliśmy własny model działalności oparty na wzajemnym zaufaniu, etyce i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Cele naszych Klientów są naszymi celami. Zależy nam na budowaniu długofalowych, owocnych relacji z Klientami, jak również z Pracownikami.

CREW FOR YOU to rodzinna firma, której filarem są pracujący w niej ludzie. Zależy nam na współpracy z profesjonalistami, którzy podzielają nasze wartości i filozofię biznesu. Dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych współpracowników, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni są kluczem do naszego sukcesu.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
• prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń z ofertami pracy;
• aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy;
• przygotowanie dokumentów dla zatrudnianych osób;
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
• monitorowanie rynku pracy;

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku;
• komunikatywność,
• odpowiedzialność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
• znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego (warunek konieczny);
• dobra organizacja czasu pracy;
• znajomość pakietu MS Office;
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• prywatną opiekę medyczną;
• narzędzia do pracy (laptop, telefon);
• pracę 5 dni w tygodniu (8-16) lub (9-17);
• samodzielne stanowisko;
• możliwość rozwoju;
• miły, zgrany i młody zespół;
• wyjazdy, spotkania integracyjne;

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „aplikuj”.

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.”

Podziel się ogłoszeniem!

Opublikuj na Facebook
Opublikuj na LinkedIn