oferta pracy

Technik

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej mieszczącą się we Wrocławiu. Aktualnie dla naszego klienta, firmy działającej na polskim rynku od 20 lat. Specjalizującej się w produkcji medycznej wykorzystywanej w krwiodawstwie poszukujemy osób na stanowisko:

Technik

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi, napraw oraz konserwacji urządzeń elektrycznych E1, cieplnych E2 i gazowych E3;
• Znajomość obsługi maszyn i urządzeń;
• Znajomość dobrej praktyki wytwarzania (GMP);
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Znajomość specyfiki produktu oraz innych działów produkcji;
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy;
• Komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole;
• Odpowiedzialność oraz sumienność;
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;

Obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
• Kontrola i naprawa maszyn, urządzeń i wyposażenia;
• Codzienna i czasowa konserwacja maszyn oraz dbanie o ich czystość;
• Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń;
• Zapewnienie dobrej współpracy z pozostałymi działami w firmie;
• Dbanie o jakość wytwarzanych produktów;
• Wypełnienie dokumentacji;
• Stosowanie zasad i procedur BHP;

Oferujemy:
• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie 3640zł brutto + premie za pracę zmianową oraz frekwencję i efektywność;
• Szkolenia;
• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

Zainteresowanych Kandydatów zapraszam do aplikowania za pomocą portalu.

Agencja zatrudnienia wpisana pod numerem KRAZ: 16810

*W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

– bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

– ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.”

Podziel się ogłoszeniem!

Opublikuj na Facebook
Opublikuj na LinkedIn