Outsourcing pracowniczy Wrocław

Siedziba naszej profesjonalnej agencji pracy znajduje się na terenie Wrocławia, ale oferujemy fachową obsługę pracodawców i osób poszukujących zatrudnienia na terenie całej Polski. 

Hugo Korybski

Sales Development Specialist

Główną specjalizacją naszej agencji jest zapewnianie firmom dostępu do pracowników tymczasowych oraz poszukiwanie pracy dla osób, które posiadają zróżnicowane kwalifikacje. Oferowany przez nas outsourcing pracowniczy z Wrocławia obejmuje kompleksową obsługę, z której korzyści czerpią zarówno pracodawcy, jak i osoby szukające pracy.

Profesjonalna pomoc w działaniach rekrutacyjnych

Nasza agencja oferuje wiele istotnych korzyści dla firm poszukujących pracowników. Zapewniamy dostęp do osób, które posiadają doświadczenie i wysokie kwalifikacje, ale również posiadamy szeroką bazę osób, które dopiero co ukończyły szkoły średnie czy też zawodowe. Dzięki nam pracodawca nie musi tracić czasu i pieniędzy na działania rekrutacyjne. Outsourcing pracowniczy z Wrocławia oferowany przez naszą firmę obejmuje również kompleksową obsługę kadrowo-płacową oraz prowadzenie szeroko pojętej dokumentacji pracowniczej. Zapewniamy również załatwianie spraw formalnych związanych z pobytem i pracą na terenie Polski osób zza granicy z krajów takich jak Armenia, Białoruś, Gruzja, Rosja, Mołdawia czy Ukraina. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem branżowym oraz szeroką bazą danych, w których każdy pracodawca znajdzie pracowników tymczasowych idealnych do wykonywania różnych obowiązków na zróżnicowanych stanowiskach.

Korzyści dla osób poszukujących pracy

Do naszej agencji mogą zgłaszać się osoby poszukujące pracy. Posiadamy bowiem szeroką bazę firm poszukujących pracowników tymczasowych na krótszy lub dłuższy okres. Pomagamy w znalezieniu pracy Polakom oraz obcokrajowcom posiadającym umiejętności i wykształcenie związane z konkretnymi stanowiskami i obowiązkami. Poza tym umożliwiamy osobom młodym wejście na rynek pracy, oferując specjalne programy stworzone z myślą o absolwentach szkół średnich czy też zawodowych. Dzięki nam istnieje możliwość znalezienia tymczasowej pracy na krótszy lub dłuższy okres, zarówno na terenie Polski, jak i również innych krajów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy profesjonalną firmą, która kładzie duży nacisk na wysoką jakość usługi i zadowolenie pracowników oraz pracodawców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a dzięki szerokim kontaktom na krajowym i międzynarodowym rynku pracy, potrafimy bez większego problemu znaleźć dobrych pracowników lub pracodawców.