Praca przy produkcji Wrocław – jak szybko znaleźć odpowiednich pracowników?

Produkcja przemysłowa w naszym kraju dosłownie galopuje. Pomimo pandemii przedsiębiorstwa produkujące konkretne dobra radzą sobie świetnie, co potwierdzają kolejne odczyty (w czerwcu 2021 roku wzrost wyniósł aż 18,4 proc.). Na horyzoncie pojawiają się jednak bardzo poważne zagrożenia dla utrzymania tego tempa. Najważniejszym z nich są niedobory pracowników, na co narzekają praktycznie wszystkie firmy. Jeśli sam od dłuższego czasu oferujesz pracę przy produkcji we Wrocławiu, ale nikt nie odpowiada na Twoje ogłoszenia, to sprawdź, co warto zrobić w takiej sytuacji.

Skorzystaj ze wsparcia agencji pracy

Najlepszym rozwiązaniem dla pracodawcy, który ma poważne trudności ze znalezieniem pracowników, jest nawiązanie współpracy z profesjonalną agencją HR. Zainteresowanie takimi usługami rośnie już nie z roku na rok, ale z miesiąca na miesiąc, ponieważ przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, jak ostra jest dziś rywalizacja o najlepszych pracowników. W tym wyścigu warto mieć partnera, który da firmie przewagę nad konkurencją. Zespół Crew For You jest do Twojej dyspozycji.

Dzięki wsparciu agencji pracy będziesz mógł w 100% skupić się na prowadzeniu biznesu, przekazując wszystkie obowiązki związane z pozyskiwaniem pracowników specjalistom. Jest to dużo efektywniejsze rozwiązanie niż standardowe publikowanie ofert pracy na różnego rodzaju portalach. Nawet atrakcyjna oferta może nie dotrzeć do osób, na których Ci zależy – dlatego trzeba ich pozyskiwać w bardziej kreatywny sposób, wykazując się większym zaangażowaniem.

Nasza agencja przygotuje indywidualną strategię pozyskiwania pracowników do pracy przy produkcji we Wrocławiu. Zaczniemy od poznania Twoich potrzeb, możliwości, a także przeanalizowania obecnej struktury zatrudnienia – na podstawie tego zaproponujemy najlepszą metodę wzmocnienia zespołu, co niekoniecznie musi się wiązać ze zwiększeniem liczby etatów.

Dlaczego warto zatrudnić pracowników tymczasowych?

Crew For You to renomowana agencja pracy tymczasowej we Wrocławiu, która – pisząc w dużym skrócie – rozwiązuje problemy pracodawców. I to często od ręki. Sytuacja na polskim rynku pracy jest na tyle skomplikowana (bardzo niski poziom bezrobocia i gwałtowny wzrost płac), że coraz trudniej jest pozyskiwać wartościowych pracowników na stałe. Stąd tak duże zainteresowanie pracownikami tymczasowymi.

Wiele firm ma świadomość, że okres prosperity kiedyś się skończy, na co chcą być przygotowane. Dlatego nie zwiększają bezrefleksyjnie zatrudnienia i nie prześcigają się z konkurencją na oferowane wynagrodzenie. Wolą postawić na pracowników tymczasowych, którzy wzmacniają bazowy zespół w czasie dużego nagromadzenia zleceń.

Takie rozwiązanie pozwala pracodawcy z jednej strony realizować zamówienia w terminie, a z drugiej nie wikłać się w długie, żmudne, kosztowne i nie zawsze skuteczne procesy rekrutacyjne. Firma pozyskuje pracowników, natomiast nie tworzy nowych etatów, które byłyby dla niej sporym obciążeniem w czasie spowolnienia gospodarczego.

To warto wiedzieć

Outsourcing pracowniczy we Wrocławiu gwarantuje obniżenie wydatków stałych przedsiębiorstwa – usługę agencji pracy można sobie wliczyć w koszty uzyskania przychodu i osiągnąć z tego tytułu korzyść podatkową.

Nie bój się zatrudnić cudzoziemców do pracy przy produkcji we Wrocławiu

Jeśli do tej pory nie korzystałeś jeszcze z pracowników z Ukrainy i ze Wschodu, a masz poważny problem z pozyskaniem osób do pracy przy produkcji we Wrocławiu, to nie powinieneś dłużej się wahać.

Emigranci zarobkowi zza naszej wschodniej granicy (a coraz częściej także z Nepalu czy Indii) są bardzo wartościowymi pracownikami. Są zmotywowani do pracy, szybko się uczą i przyswajają nowe technologie, nie mają również problemów z opanowaniem języka polskiego.

W zatrudnieniu cudzoziemców we Wrocławiu pomoże Ci agencja Crew For You. Mamy bardzo duże doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu, doskonale znając tamtejsze rynki i wiedząc, jak wyselekcjonować osoby spełniające wymagania pracodawcy.

Co ważne, naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę całego procesu zatrudnienia, załatwiając transport, legalizację pobytu, zakwaterowanie oraz stały nadzór nad pracownikami. Tobie pozostaje już tylko przydzielenie im konkretnych prac przy produkcji we Wrocławiu.

Już teraz skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy.

Podziel się wpisem!

Share on facebook
Opublikuj na Facebook
Share on twitter
Opublikuj na Twitter
Share on linkedin
Opublikuj na LinkedIn
Share on pinterest
Opublikuj na Pinterest