Pracownicy z Ukrainy i Wschodu we Wrocławiu

Poszukujesz pracowników spoza Polski, a może masz już odpowiednich kandydatów, ale nie wiesz jak zalegalizować ich pobyt i umożliwić pracę w Twojej firmie? Zgłoś się do nas!

Hugo Korybski

Sales Development Specialist

Jesteśmy agencją pracy, która wspiera rekrutację cudzoziemców, działając zarówno w Polsce jak i za granicą. Bez względu na to, jaki jest rodzaj Twojej działalności oraz jak dużą masz firmę, możemy przeprowadzić Cię przez cały proces pozyskiwania nowych pracowników z Ukrainy i Wschodu. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo cierpi na braki kadrowe, szybko i sprawnie znajdziemy ci odpowiednich, spełniających Twoje wymagania ludzi. Naszych kandydatów pozyskujemy za pomocą biur w Polsce i za granicą, czerpiąc z obszernej bazy danych. Przeprowadzana przez nas procesy rekrutacji cechują się rzetelnością i szybkością, tak by nowy pracownik, dotarł do Ciebie jak najszybciej.

Pracownicy z Ukrainy – Wrocław

Do naszego biura w Ukrainie zgłasza się wielu kandydatów, którzy poszukują pracy w Polsce. Współpracując z nami, pozyskasz pracowników zarówno do branży budowlanej i produkcyjnej jak i wykwalifikowanych specjalistów na wysokie stanowiska. Doradzamy także w trakcie całego procesu legalizowania pobytu i pracy pracowników z Ukrainy. Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji oraz zapewniamy udział dwujęzycznego koordynatora, dzięki któremu komunikacja między tobą a zagranicznym pracownikiem będzie przebiegała szybko i sprawnie. Zajmujemy się także wszystkimi aspektami formalnymi związanymi z legalizacją zatrudnienia oraz rozliczeniami kadrowo-płacowymi. Bierzemy na siebie kontakt z urzędami i innymi instytucjami państwowymi uczestniczącymi w procesie pozyskiwania pracowników z Ukrainy. Opiekujemy się również nowo przybyłymi cudzoziemcami, zapewniając im zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy, a także pomagamy otwierać konta bankowe na dobrych warunkach.

Pracownicy ze Wschodu – Wrocław

Zatrudnianie pracowników ze Wschodu wiąże się z wieloma formalnościami i skomplikowanymi procedurami. Dzięki naszej firmie odciążysz swój dział HR i będziesz mieć pewność dopełnienie wszelkich wymagań stawianych pracodawcy. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie i dokładanie sprawdzamy, jakie dokumenty pracownicy ze Wschodu już posiadają, a co należy jeszcze uzyskać by praca oraz pobyt był całkowicie legalny i możliwie najdłuższy. Kontrolujemy również ważność posiadanych pozwoleń. Warunki współpracy z nami są jasne i opierają się na umowie, którą podpisujemy po poznaniu wszelkich twoich oczekiwań i potrzeb związanych z procesem rekrutacji pracowników.